Lista aktualności

Nasze szkółki leśne

Zainteresowanych sadzonkami drzew leśnych zapraszamy do kontaktu z naszymi szkółkami leśnymi.

 

Nadleśnictwo
Leśnictwo
Kontakt
do leśniczego szkółkarza
Adres szkółki/nadleśnictwa*
Augustów
Budy
Jerzy Jewdokimow
508 359 988
ul. Turystyczna 9  
16-300 Augustów  
(87) 643 99 00  
augustow@bialystok.lasy.gov.pl  
Bielsk
Grabowiec
Jerzy Sacharczuk
(85) 731 09 21, 698 609 820
ul. Studziwodzka 39  
17-100 Bielsk Podlaski  
(85) 730 26 52  
bielsk@bialystok.lasy.gov.pl  
Bielsk
Czechy
Michał Małmyszko
(85) 685 30 93
ul. Studziwodzka 39  
17-100 Bielsk Podlaski  
(85) 730 26 52  
bielsk@bialystok.lasy.gov.pl  
Borki
Zielonki
Rafał Zabawski
(87) 421 70 45
Jelonek 8  
19-412 Wronki  
borki@bialystok.lasy.gov.pl  
Czarna
Białostocka
Machnacz
Lech Chwaszczewski
(85) 710 37 01, 603 594 115
ul. Marszałkowska 27  
16-020 Czarna Białostocka  
(85) 710 33 80  
czarnabialostocka@bialystok.lasy.gov.pl  
Czerwony Dwór
Leśny Zakątek
Daniel Wierzbiński
(87) 523 89 67, 504 123 491
Czerwony Dwór 11a  
19-411 Świętajno  
czerwonydwor@bialystok.lasy.gov.pl  
Dojlidy
Ponikła
Ryszard Kowalski
692 412 217
Osada w Ponikłej  
dojlidy@bialystok.lasy.gov.pl  
Drygały
Piaski
Paweł Matusiak
509 324 928
ul. Kościuszki 39/3  
12-230 Biała Piska  
drygaly@bialystok.lasy.gov.pl  
Ełk
Szyba
Bogdan Mordarski
(87) 620 18 25, 601 351 183
Mrozy Wielkie 21  
19-301 Ełk  
(87) 620 25 13  
elk@bialystok.lasy.gov.pl  
Giżycko
Jelenia Góra
Przemysław Całka
(87) 562 32 34, 509 088 170
ul. Słowiańska 2  
11-500 Giżycko  
(87) 429 98 65  
gizycko@bialystok.lasy.gov.pl  
Głęboki Bród
Głęboki Bród
Jacek Jakubowicz
(87) 516 52 91, 609 229 244
Tartaczysko 15  
16-506 Giby  
(87) 516 52 31  
glebokibrod@bialystok.lasy.gov.pl  
Gołdap
Bludzie
Sylwester Grygo
(87) 615 84 64, 510 258 345
Będziszewo 10  
19-504 Dubeninki  
(87) 615 00 48  
goldap@bialystok.lasy.gov.pl  
Hajnówka
Krynoczka
Leszek Ulezło
601 800 877
ul. Kolejki Leśne 12  
17-230 Hajnówka  
(85) 683 23 78  
hajnowka@bialystok.lasy.gov.pl  
Knyszyn
Orlik
Alina Kuc
530 001 926
Al. Niepodległości 31  
19-101 Mońki  
(85) 727 82 11  
knyszyn@bialystok.lasy.gov.pl  
Krynki
Borsukowizna


Antoni Dymowicz
660 436 352

Poczopek  
16-113 Szudziałowo  
(85) 722 96 40  
krynki@bialystok.lasy.gov.pl  
Łomża
Kołaki
Lachowo
Mariusz Zawadzki
600 478 320
ul. Nowogrodzka 60  
18-400 Łomża  
(86) 216 54 94  
lomza@bialystok.lasy.gov.pl  
Maskulińskie
Lisiczyn
Leśny Fort
Michał Południak
(87) 423 10 10, 604 292 194
ul. Rybacka 1  
12-220 Ruciane-Nida  
(87) 424 16 00  
maskulinskie@bialystok.lasy.gov.pl  
Nowogród
 
- -

Nurzec
Wilanowo

Dariusz Sapieżko
664 081 785
ul. Akacjowa 3  
17-330 Nurzec Stacja  
(85) 656 51 10  
nurzec@bialystok.lasy.gov.pl  

Nurzec
Kadłub

Sebastian Rzepa
696 205 976
ul. Akacjowa 3  
17-330 Nurzec Stacja  
(85) 656 51 10  
nurzec@bialystok.lasy.gov.pl  
Olecko
Kłosowo
Paweł Jakubiak
516 006 149
ul Kościuszki 32  
19-400 Olecko  
(87) 523 42 61, 523 42 62  
olecko@bialystok.lasy.gov.pl  
Pisz
Snopki


Paweł Sztrom
(87) 423 5135, 607 101 976

ul. Gdańska 24  
12-200 Pisz  
(87) 42 41 500, 42 41 501 
pisz@bialystok.lasy.gov.pl  
Płaska
Wołkusz
Stefan Chyliński
(87) 641 75 32, 501 449 751
Żyliny, Sucha Rzeczka 60  
16-506 Płaska  
(87) 516 20 28  
plaska@bialystok.lasy.gov.pl  
Pomorze
Giby
Iza Myszczyńska
(87) 516 53 05
Pomorze 8  
116-506 Giby  
(87) 516 20 28  
pomorze@bialystok.lasy.gov.pl  
Rajgród
Bełda
Wojciech Rutkowski
(86) 272 15 28 w. 35, 661 660 160
Tama  
19-206 Rajgród  
(86) 273 33 10  
rajgrod@bialystok.lasy.gov.pl  
Rudka
Koryciny
Jerzy Dygas
(85) 656 90 19, 661 303 063
ul. Olendzka 31  
17-123 Rudka  
(85) 730 58 00  
rudka@bialystok.lasy.gov.pl  
Supraśl
 
-
Suwałki
Szkółka
Waldemar Czaplis
502 193 311
ul. Wojska Polskiego 1  
16-400 Suwałki  
(87) 566 42 95  
suwalki@bialystok.lasy.gov.pl  
Szczebra
Młynisko
Ryszard Borkowski
(87) 568 50 16, 509 173 567
Kurianki I  
16-420 Raczki  
  szczebra@bialystok.lasy.gov.pl  
Waliły
Lipnik
Teresa Bekiewicz
508 011 615
ul. Białostocka 3  
16-040 Gródek  
Waliły Stacja  
(85) 713 23 00  
walily@bialystok.lasy.gov.pl  
Żednia
Podozierany
Zenon Golak
508 032 404
Gorbacz-Szkółka  
16-050 Michałowo  
  zednia@bialystok.lasy.gov.pl  

 

* W przypadku, gdy wyodrębniony jest adres szkółki, publikujemy ten adres. Gdy adres szkółki nie jest wyodrębniony, podajemy adres nadleśnictwa.