Aktualności Aktualności

Siatkarze znów pokazali klasę!

Przez 4 dni (25-28 czerwca br.) w duchu sportowej rywalizacji reprezentacja RDLP w Białymstoku walczyła o puchar w XII Mistrzostwach Polski Leśników w Piłce Siatkowej zajmując na podium III miejsce.

Gospodarzem tegorocznych zmagań była RDLP w Toruniu. W zawodach uczestniczyło 18 drużyn reprezentujących wszystkie regionalne dyrekcje LP oraz Dyrekcję Generalną LP. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, z których to do dalszych rozgrywek przechodziły dwa pierwsze zespoły, rozgrywki ze spotkań można było śledzić w transmisji on-line.

Sebastian Niemyjski  - Nadleśnictwo Gołdap

Impreza zorganizowana została na najwyższym poziomie. Walka była zacięta i pełna sportowych emocji. Tegorocznym Mistrzem została drużyna gospodarzy turnieju - leśnicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, II miejsce zajęła drużyna RDLP we Wrocławiu.  Po zakończeniu meczu finałowego, na hali sportowej odbyła się ceremonia wręczenia medali  i pucharów a zwycięzców uhonorował Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

Naszej zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.