Wydawca treści Wydawca treści

LEŚNI EDUKATORZY - kontakty

Najbardziej kompetentnymi osobami do przybliżania społeczeństwu tematyki leśnej są sami leśnicy.

Wzrastająca ilość spotkań, w jakich uczestniczą – czy to na terenie nadleśnictwa czy na zaproszenie w szkołach – świadczy o ich osobistym zaangażowaniu w działania edukacyjne. Trudno sobie wyobrazić, by bez ich udziału odbyła się jakakolwiek wycieczka po lesie. Leśnicy są gospodarzami terenu, ale również doświadczonymi przewodnikami. Opowiadając o swojej pracy – zawodzie leśnika – dostarczają wiedzy i spełniają ważną funkcję wychowawczą: własnym przykładem budują właściwy obraz polskiego leśnictwa. Zdecydowana większość leśników podnosi swoje kwalifikacje w zakresie wiedzy pedagogicznej i metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą, by sprostać wzrastającemu zainteresowaniu edukacją leśną społeczeństwa.

   W celu ułatwienia współpracy prosimy o bezpośredni kontakt do naszych liderów edukacyjnych:

 

Nadleśnictwo Kontakt
do edukatora
Kontakt do nadleśnictwa
Augustów Joanna Jadeszko
(87) 643 99 25, 733 878 722
joanna.jadeszko@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Turystyczna 19 
16-300 Augustów 
(85) 643 99 00 
augustow@bialystok.lasy.gov.pl  
Białowieża

Renata Krzyściak-Kosińska
tel. (87) 421 70 45
Łukasz Ławrysz - tel. 720 861 220

Klaudia Formejster - tel. 575 796 825

ul. Wojciechówka 4  
17-230 Białowieża  
(85) 681 24 05  
bialowieza@bialystok.lasy.gov.pl  
Bielsk

Joanna Kwiatkowska
(87) 731 2869
joanna.kwiatkowska@bialystok.lasy.gov.pl

ul. Studziwodzka 39  
17-100 Bielsk Podlaski  
(85) 730 26 52  
bielsk@bialystok.lasy.gov.pl  
Borki Anna Sarżyńska
(87) 421 70 45 wew. 36
a.sarzynska@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Dworcowa 8a 
11-612 Kruklanki  
(87) 421 70 45  
borki@bialystok.lasy.gov.pl  
Browsk

Julia Melchior (85) 685 83 44 julia.melchior@bialystok.lasy.gov.pl

Marcin Kliszcz   (85) 685 83 44
marcin.kliszcz@bialystok.lasy.gov.pl

Gruszki 10  
17-220 Narewka  
(85) 685 83 44  
browsk@bialystok.lasy.gov.pl  
Czarna
Białostocka
Wojciech Rudnik
(85) 710 37 09, 603 391 518
w.rudnik@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Marszałkowska 27  
16-020 Czarna Białostocka  
(85) 710 33 80  
czarnabialostocka@bialystok.lasy.gov.pl  
Czerwony Dwór Damian Fiszer
damian.fiszer@bialystok.lasy.gov.p

 

ul. Czerwony Dwór 13 
19-411 Świętajno
(87) 523 85 11  
czerwonydwor@bialystok.lasy.gov.pl  

Dojlidy Luiza Antowska
570 948 128
luiza.antowska@bialystok.lasy.gov.pl
Al. 1000-lecia P. P. 75  
15-11 Białystok  
(85) 743 68 75  
dojlidy@bialystok.lasy.gov.pl  
Drygały Rafał Osipiński
(87) 424 05 67
rafal.osipinski@bialystok.lasy.gov.pl
Drygały, ul. Grunwaldzka 22  
12-230 Biała Piska  
(87) 424 05 60 
drygaly@bialystok.lasy.gov.pl  
Ełk Ewa Pach

885 707 701

ewa.pach@bialystok.lasy.gov.pl

Mrozy Wielkie 21  
19-301 Ełk  
(87) 620 25 13  
elk@bialystok.lasy.gov.pl  
Giżycko Stanisław Stelmasiewicz
(87) 429 98 65
s.stelmasiewicz@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Dworska 12  
11-500 Giżycko  
(87) 429 98 65 
gizycko@bialystok.lasy.gov.pl  
Głęboki Bród Joanna Hołubowicz
(87) 516 52 03 w. 13
j.holubowicz@bialystok.lasy.gov.pl
Głęboki Bród 4  
16-506 Giby  
(87) 516 52 03 
glebokibrod@bialystok.lasy.gov.pl  
Gołdap Agnieszka Iber
(87) 615 49 62
agnieszka.iber@bialystok.lasy.gov.pl
ul. 1-Maja 33  
19-500 Gołdap  
(87) 615 00 48  
goldap@bialystok.lasy.gov.pl  
Hajnówka

Marek Mackiewicz
(85) 682 26 89, 605 150 873
m.mackiewicz@bialystok.lasy.gov.pl

Paulina Król
605 150 872
paulina.krol@bialystok.lasy.gov.pl

ul. Kolejki Leśne 12  
17-200 Hajnówka  
(85) 683 23 78  
hajnowka@bialystok.lasy.gov.pl  
Knyszyn Przemysław Drygas
(85) 727 82 19
przemyslaw.drygas@bialystok.lasy.gov.pl
Al. Niepodległości 31  
19-101 Mońki  
(85) 727 82 11  
knyszyn@bialystok.lasy.gov.pl  
Krynki


Robert Konował
(85) 722 96 58
robert.konowal@bialystok.lasy.gov.pl

 

Poczopek 6d 
16-113 Szudziałowo  
(85) 722 96 40  
krynki@bialystok.lasy.gov.pl  
Łomża Katarzyna Sobocińska
(86) 216 43 98
katarzyna.sobocinska@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Nowogrodzka 60  
18-400 Łomża  
(86) 216 54 94  
lomza@bialystok.lasy.gov.pl  
Maskulińskie Anna Ptak
(87) 424 16 07
anna.ptak1@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Rybacka 1  
12-220 Ruciane-Nida  
(87) 424 16 00  
maskulinskie@bialystok.lasy.gov.pl  
Nowogród Joanna Raczkowska
(86) 217 55 14
joanna.raczkowska@bialystok.lasy.gov.pl
Dębniki 80 
18-416 Zbójna
(86) 217 55 83  
nowogrod@bialystok.lasy.gov.pl  
Nurzec Łukasz Kasperuk
(85) 656 51 20
lukasz.kasperuk@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Akacjowa 3  
17-330 Nurzec Stacja  
(85) 656 51 10  
nurzec@bialystok.lasy.gov.pl  
Olecko Piotr Wydra
(87) 523 42 61
piotr.wydra@bialystok.lasy.gov.pl
ul Kościuszki 32  
19-400 Olecko  
(87) 523 42 61, 523 42 62  
olecko@bialystok.lasy.gov.pl  
Pisz


Anna Niebrzydowska
anna.niebrzydowska@bialystok.lasy.gov.pl
(87) 424 15 23

ul. Gdańska 24  
12-200 Pisz  
(87) 424 15 00
pisz@bialystok.lasy.gov.pl  
Płaska Monika Jakubowska
(87) 642 87 23 w. 219
monika.jakubowska@bialystok.lasy.gov.pl
Żyliny, Sucha Rzeczka 60  
16-506 Płaska  
(87) 641 87 23 
plaska@bialystok.lasy.gov.pl  
Pomorze

Maja Boruk

(87) 516 57 95

maja.boruk@bialystok.lasy.gov.pl

Pomorze 8  
116-506 Giby  
(87) 516 57 80 
pomorze@bialystok.lasy.gov.pl  
Rajgród     Justyna Milewska

tel. 86 2733271

agnieszka.henel@bialystok.lasy.gov.pl

Tama 2 
19-206 Rajgród  
(86) 273 33 10  
rajgrod@bialystok.lasy.gov.pl  
Rudka Błażej Safaryn
(85) 730 58 07
b.safaryn@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Olendzka 31  
17-123 Rudka  
(85) 730 58 00  
rudka@bialystok.lasy.gov.pl  
Supraśl

Hanna Siekierska
(85) 713 15 71
hanna.siekierska@bialystok.lasy.gov.pl

Barbara Aleksiejuk
(85) 713 15 71
barbara.aleksiejuk@bialystok.lasy.gov.pl

ul. Podsupraśl 8  
16-030 Supraśl  
(85) 713 15 50  
suprasl@bialystok.lasy.gov.pl  
Suwałki Zenon Murawko
(87) 566 42 95
zenon.murawko@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Wojska Polskiego 1  
16-400 Suwałki  
(87) 566 42 95  
suwalki@bialystok.lasy.gov.pl  
Szczebra Paweł Gliński
(87) 641 95 06 w. 309, 503 041 171
pawel.glinski@bialystok.lasy.gov.pl
Szczebra 58  
16-304 Nowinka  
(87) 641 96 65  
szczebra@bialystok.lasy.gov.pl  
Waliły Małgorzata Zbyryt
(85) 713 23 17
malgorzata.zbyryt@bialystok.lasy.gov.pl
ul. Białostocka 3  
16-040 Gródek  
Waliły Stacja  
(85) 713 23 00  
walily@bialystok.lasy.gov.pl  
Żednia Emilia Ostaszewska
509 523 034
emilia.ostaszewska@bialystok.lasy.gov.pl
Żednia 5
16-050 Michałowo  
(85) 717 52 51, 52, 50  
zednia@bialystok.lasy.gov.pl