Aktualności Aktualności

40 lat minęło…

W czwartek 25 lipca br. oficjalnie pożegnaliśmy przechodzącego na emeryturę Naczelnika Wydziału Ochrony Lasu RDLP w Białymstoku, Pana Krzysztofa Oniszczuka.

40 lat pracy to piękny czas. To lata wielu doświadczeń, tych dobrych i tych trochę gorszych, ale w takich momentach jak ten, pamięta się tylko o tych pozytywnych.

W świetlicy biura RDLP w Białymstoku zebrali się pracownicy, a także przedstawiciele innych instytucji, którzy w swoim życiu zawodowym mieli przyjemność współpracować z Panem Krzysztofem. W ciepłej atmosferze życzliwych uśmiechów, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Pan Andrzej Nowak skierował do Pana Naczelnika słowa podziękowania za zaangażowanie, nienaganną i wieloletnią pracę oraz poświęcenie w codziennej realizacji obowiązków służbowych.

„Chcę zapewnić, że będzie Pan u nas zawsze mile widzianym gościem. Bardzo nam zależy, aby nasi emerytowani pracownicy dalej czuli więź z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Białymstoku" – powiedział dyrektor.

Łzy wzruszenia otarła wesoła niespodzianka pracowników trzech Wydziałów RDLP w Białymstoku: Wydziału Ochrony Lasu, Wydziału Łowiectwa i Wydziału Ochrony Zasobów Przyrodniczych. Utworzyli bowiem utalentowany Tymczasowy Chór Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku i śpiewająco pożegnali swojego Kolegę. I nie było w tym ani jednej fałszywej nuty.

W imieniu całej załogi biura RDLP w Białymstoku, jeszcze raz życzymy naszemu Koledze zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz odwagi w spełnianiu marzeń. Życzymy również by zakończenie kariery zawodowej było jednocześnie początkiem realizacji wszystkich planów i zamiarów, na które dotychczas brakowało czasu.