Aktualności Aktualności

Emerytury nadszedł czas…

5 kwietnia 2023 roku był szczególnym dniem dla wszystkich pracowników Nadleśnictwa Żednia. W związku z nadejściem czasu przejścia na zasłużoną emeryturę ze stanowiska odwołany został Nadleśniczy – Pan Andrzej Bogdan Gołembiewski.

Podziękowania za wieloletnią pracę dla dobra Lasów Państwowych złożył osobiście Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Pan Andrzej Józef Nowak.

Pan Nadleśniczy przepracował w Lasach Państwowych 45 lat.

To piękny wynik, który pozwala z pewnością stwierdzić, że jest to człowiek z szeroką wiedzą, nie tylko teoretyczną, lecz popartą ogromnym doświadczeniem, związanym nie tylko z pracą w lesie, ale również  z szeroko pojętym zarządzaniem jednostką i, co najważniejsze, ludźmi. I to ludzie zawsze stanowili dla niego najważniejszy kapitał.

Jako kierownik nadleśnictwa zrealizował wiele inwestycji. Zapoczątkował budowę nowego, pięknego biura – siedziby Nadleśnictwa Żednia. Zbudował kilka nowoczesnych kancelarii, które znacznie poprawiły komfort pracy w leśnictwach.

W związku z przejściem na emeryturę, życzymy Panu Nadleśniczemu przede wszystkim zdrowia oraz realizacji planów, na które do tej pory brakowało czasu.