Aktualności Aktualności

Podziękowanie Dyrektorowi RDLP w Białymstoku

W dniu 19 stycznia br. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Pan Andrzej Józef Nowak otrzymał wyjątkowe podziękowanie z rąk Dyrektor Zespołu Szkół Nr 15 przy UDSK w Białymstoku, Pani Elżbiety Doroty Sokólskiej.

Doceniona została współpraca oraz życzliwość i przychylność wobec działań dydaktyczno-wychowawczych realizowanych przez Zespół Szkół Nr 15. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku jest jednym z partnerów zespołu szkół, której w podziękowaniu przygotowano również wystawę „O czym szumi las”. Prace plastyczne wykonali pacjenci UDSK - uczniowie ZS nr 15 w Białymstoku. Podczas spotkania grawerton otrzymał także lek. Jacek Teodor Bida, kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży w UDSK w Białymstoku.

***

Zespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa od 1961 roku kształci przebywających w szpitalu uczniów. Umożliwia nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale także pomaga w adaptacji do warunków szpitalnych, odreagowania stresu i napięcia związanego z hospitalizacją.

W 2021 roku Szkoła obchodziła Jubileusz 60-lecia.