Aktualności Aktualności

Uroczyste pożegnanie Nadleśniczego Nadleśnictwa Żednia

Po ponad czterech dekadach pracy na rzecz podlaskich lasów, na emeryturę odchodzi nadleśniczy Nadleśnictwa Żednia Pan Andrzej Bogdan Gołembiewski.

Czas pożegnań nigdy nie jest łatwy. Tym bardziej, gdy żegna się z osobą, która darzona jest ogromną sympatią oraz powszechnym szacunkiem.

7 lipca 2023 r. w Nadleśnictwie Żednia podczas uroczystej narady, wspólnie z pracownikami nadleśnictwa i zaproszonymi gośćmi, na czele z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku Panem Andrzejem Józefem Nowakiem, pożegnaliśmy Nadleśniczego Nadleśnictwa Żednia – Pana Andrzeja Bogdana Gołembiewskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

W trakcie uroczystości Nadleśniczy pożegnał się również ze sztandarem nadleśnictwa, którego był pomysłodawcą i to dzięki jego staraniom dostąpiliśmy zaszczytu jego nadania.

 

Szanowny Panie Nadleśniczy!

W związku z zakończeniem wieloletniej służby w Lasach Państwowych, składamy Panu serdeczne podziękowania za ponad cztery dekady pracy na rzecz podlaskich lasów. Mamy nadzieję, że będzie Pan miło wspominał miniony czas, a dobro polskich lasów na zawsze pozostanie w Pańskim sercu. Życzymy Panu dobrego zdrowia, pogody ducha oraz energii do realizacji wszystkich celów i zamierzeń w życiu osobistym.

Darz Bór!