Aktualności Aktualności

WYRÓŻNIENIE Dyrektora RDLP w Białymstoku

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste spotkanie wyróżnionych z okazji jubileuszy długoletniej służby oraz pracy w garnizonie podlaskim. Wyróżnienia odebrali również pracownicy Policji garnizonu podlaskiego z okazji obchodów Dnia Służby Cywilnej. Podczas dzisiejszej uroczystości szef podlaskiej Policji podziękował wyróżnionym za ich wieloletnie oraz wzorowe zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych na rzecz społeczeństwa.

Dziś, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste spotkanie wyróżnionych z okazji jubileuszy długoletniej służby oraz pracy w garnizonie podlaskim. Wśród wyróżnionych znalazły się osoby, które od co najmniej 30 lat związane są z Policją. To właśnie im w szczególności podziękował dziś Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Szef podlaskiej Policji podkreślił, że ich wieloletnie, wzorowe oraz wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków służbowych na rzecz społeczeństwa, winno stanowić wzór dla innych, w szczególności dla tych, którzy rozpoczynają służbę bądź pracę w resorcie.

Podczas uroczystości wręczone również zostały medale za wybitne zasługi na niwie działalności związkowej. Medal 25-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów otrzymało 8 osób, w tym Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku Andrzej Józef Nowak.