Aktualności Aktualności

Czas na nowe doświadczenia

28 sierpnia pożegnaliśmy przechodzących na emeryturę pracowników biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku: Panią Marię Protasiewicz oraz Pana Henryka Stypułkowskiego.

Pani Maria oraz Pan Henryk mają za sobą blisko czterdzieści lat pracy i jak sami stwierdzili, były to lata bogate w wiele wydarzeń. Życie przynosi nam różne doświadczenia i te dobre i te trochę gorsze, ale w takich momentach jak ten pamięta się tylko o tych dobrych.

W świetlicy biura RDLP w Białymstoku zebrali się niemal wszyscy obecni pracownicy. Było dużo uśmiechów, serdecznych uścisków i miłych słów pożegnania.

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Pan Andrzej Józef Nowak skierował do przechodzących na emeryturę pracowników słowa podziękowania za zaangażowanie, nienaganną i wieloletnią pracę oraz poświęcenie w codziennej realizacji obowiązków służbowych.

„Chcę zapewnić, że będziecie Państwo u nas zawsze mile widzianymi gośćmi. Bardzo nam zależy, aby nasi emerytowani pracownicy dalej czuli więź z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Białymstoku" – powiedział dyrektor.

W imieniu całej załogi biura RDLP w Białymstoku, jeszcze raz życzymy Pani Marii oraz Panu Henrykowi zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz odwagi w spełnianiu marzeń. Życzymy również by zakończenie kariery zawodowej było jednocześnie początkiem realizacji wszystkich planów i zamiarów, na które dotychczas brakowało czasu.