Aktualności Aktualności

Leśne szycie

Oryginalne i niepowtarzalne, a co najważniejsze własnoręcznie wykonane worko-plecaki powstały w trakcie warsztatów pn. „Leśne szycie”, które odbyły się w siedzibie Nadleśnictwa Dojlidy.

Spotkanie zorganizowano w ramach promocji akcji edukacyjno-promocyjnej „Leśnik z pasją” zaplanowanej na 19 maja 2019 roku , ukazującej „LAS różnorodnych” pasji leśników z 7 nadleśnictw LKP „Puszcza Knyszyńska”.

W dobie mody na tworzenie tzw. produktów „hand made”, warsztaty okazały się trafionym pomysłem i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Krok po kroku w tajniki szycia, uczestników warsztatów wprowadziła instruktorka i leśniczka z pasją do szycia, Małgorzata Zbyryt z Nadleśnictwa Waliły. Pokazała, że szycie jest ciekawe i może być dobrą, kreatywną zabawą. Wspierała, pomagała i inspirowała. Zadbała o to, aby nauka była nie tylko efektywna, ale przede wszystkim twórcza i satysfakcjonująca!

Już dziś serdecznie zapraszamy 19 maja 2019 roku do Parku Konstytucji 3 Maja w Białymstoku od godz. 11:00, na imprezę promocyjno-edukacyjną pn. „Leśnik z pasją”, podczas której będzie można podziwiać dzieła i twórczość naszych lokalnych leśników.