Aktualności Aktualności

Paczka Bożonarodzeniowa 2020

Wzorem lat poprzednich, również i w tym roku Nadleśnictwo Pomorze włączyło się do akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Pamięci Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej w Sejnach, pod nazwą „Paczka Bożonarodzeniowa 2020”.

W tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich prezenty zostaną przekazane kombatantom z naszego regionu. Niestety na chwilę obecną nie jest możliwe przekazanie paczek na Białoruś.

Po przeprowadzeniu zbiórki wśród pracowników udało się zebrać sporą kwotę. Z zebranych pieniędzy zostały zakupione produkty spożywcze, niezbędne do przygotowania Wigilii, a także inne, z długim terminem ważności.

W dniu wczorajszym delegacja z Nadleśnictwa udała się do wskazanego przez Stowarzyszenie kombatanta aby przekazać dary. Nasza paczka trafiła do Pani Teresy z Sejn. Podczas wizyty Pani Teresa opowiedziała nam historię swoją i swojej rodziny. W czasie wizyty dało się odczuć wzruszenie ze strony obdarowanej.

Zbliża się czas Świąt. Wszyscy pamiętajmy o ludziach starszych, zwłaszcza w tak trudnych czasach jak dziś. Cieszymy się, że mogliśmy się włączyć do akcji i dołożyć małą cegiełkę od siebie.