Aktualności Aktualności

Zakończono Mistrzostwa Polski Leśników w tenisie stołowym

W dniach 25-27 sierpnia w Świlczy (RDLP w Krośnie, Nadleśnictwo Głogów) odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym. Mistrzem Polski po raz drugi z rzędu został pracownik Nadleśnictwa Drygały – Andrzej Sas.

Andrzej Sas w emocjonującym pojedynku finałowym pokonał Błażeja Golę z Nadleśnictwa Daleszyce, reprezentującego RDLP w Radomiu.

Wysoko sklasyfikowani zostali także inni przedstawiciele RDLP w Białymstoku: Roman Skrzekut z Nadleśnictwa Suwałki zajął ósme, a Stanisław Gąsior z Nadleśnictwa Borki dziewiąte w kategorii open. Wśród kobiet Marcelina Puchalska z Nadleśnictwa Waliły uplasowała się na miejscu dziesiątym, a na miejscu czwartym rywalizację w grach deblowych zakończyła para Sas/Skrzekut.

Regionalnej Dyrekcji LP w Krośnie dziękujemy za sprawną organizację, a reprezentantom poszczególnych dyrekcji regionalnych z całej Polski za integrację prowadzoną w duchu sportowej rywalizacji.

Wśród kadry kierowniczej  na uwagę zasługuje występ Dariusza Mytycha – Nadleśniczego Nadleśnictwa Waliły, który zajął dziesiąte miejsce.

Poza wyżej wymienionymi RDLP w Białystoku reprezentowali także: Jacek Motybel z Nadleśnictwa Szczebra, Ewa Poniatowska-Czaban z Nadleśnictwa Supraśl oraz Adam Morko z Nadleśnictwa Borki.

Wyniki osiągnięte przez poszczególnych graczy sprawiły, że białostocka dyrekcja w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na czwartym miejscu na 18 startujących reprezentacji.