Aktualności Aktualności

Sukces białostockich leśników w mistrzostwach w tenisie stołowym

W dniach 30 sierpnia - 3 września 2022 roku w Hali Sportowej w Rytrze, w otoczeniu pięknych gór Beskidu Sądeckiego, leśnicy z terenu całego kraju rywalizowali o najlepsze trofea oraz arcymistrzowskie tytuły podczas XXII Mistrzostw Polski Leśników w Tenisie Stołowym.

Podczas zawodów 130 zawodników konkurowało w 6 kategoriach. Rywalizacja pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta i emocjonująca.

Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, że tytuł mistrzowski w kategorii indywidualnej open zdobył Andrzej Sas z Nadleśnictwa Drygały (RDLP w Białymstoku).

W kategorii gier podwójnych open zwyciężyli Andrzej Sas (Nadleśnictwo Drygały) i Roman Skrzekut (Nadleśnictwo Suwałki).

Wyniki osiągnięte przez poszczególnych uczestników sprawiły, że białostocka dyrekcja w kalsyfikacji drużynowej zajęła II miejsce.

fot. ze strony: www.krakow.lasy.gov.pl

Organizatorem oraz gospodarzem tegorocznej edycji Mistrzostw była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie wraz z Nadleśnictwem Stary Sącz. Współorganizatorami byli: Krajowy Sekretariat Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa, Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” oraz Klub Sportowy Darz Bór Karnieszewice.

Szczegółowe wyniki uczestników w poszczególnych klasyfikacjach zamieszczono na stronie internetowej: https://tenis.lasy-krakow.pl/wyniki.html.